SKI BUS od 25.12. do 17.3.2019

datum: 27.11.2018

SKI BUS 25.12.2018 - 17.3.2019

 

SKI BUS RELACIJA BOVEC - A POSTAJA: Ski bus Kanin je namenjen prevozu stacionarnih gostov bovške destinacije do spodnje postaje krožno kabinske žičnice in nazaj.

Urnik prevozov:

  • 7:45, 8:45, 10:45 proti »A« postaji izpred hotela Mangart
  • 13:30, 15:30, 16:45 povratek iz »A« postaje v mesto  
  • Zadnja vožnja iz »A« postaje v mesto ob 16:45
  • Po prvi jutranji vožnji, gre SKI BUS v Hotel Boka, od koder ima odhod ob 8:20. Povratna vožnja ob 16:45 nadaljuje pot v Hotel Boka (samo po predhodni najavi ponudnikov iz tega območja in za najmanj 4 potnike).

Relacija: Htl Mangart – Htl Sanje ob Soči – Tržnica – Kaninska vas recepcija – Soča rafting(po potrebi) –  Lekarna – Brdo(Čufer) – AP Dvor – Žičnica »A« postaja in nazaj

Prijave gostov: Niso potrebne, razen v primeru planiranega povečanega  števila gostov (skupine, inp.).

VOZNI RED LOKALNO: 

  • HTL MANGART 7:45, 8:45, 10:45
  • HTL SANJE OB SOČI 7:48, 8:48, 10:48
  • TRŽNICA (Martinov Hram) 7:51, 8:51, 10:51
  • KANINSKA VAS RECEPCIJA 7:53, 8:53, 10:53
  • SOČA RAFTING (po potrebi) 7:55, 8:55, 10:55
  • LEKARNA (po potrebi) 7:57, 8:57, 10:57
  • BRDO (Čufer) 7:58, 8:58, 10:58
  • AP DVOR 8:00, 9:00, 11:00

POVRATEK V MESTO IZ A POSTAJE: 13:30, 15:30, 16:45

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

SKI BUS SELLA NEVEA: V primerih, ko smučišče Kanin ne bo obratovalo, bomo v skladu z dogovorom z italijanskimi partnerji smučarje vozili na Sello Neveo. Minimalno število potnikov je 4. Priporočamo, da s seboj vzamete osebni dokument.

Urnik prevozov in informativni odhod iz Bovca v Sello Neveo:

  • hotel Mangart 8:45
  • izpred tržnice( Martinov hram!) ob 8:55
  • Kaninske vasi ob 9:00
  • Dvor ob 9:07
  • A POSTAJA (postanek za nakup kart inp.)
  • Povratek iz parkinga ob otroškem smučišču ob 16:00 uri.

Prijave:  Obvezne prijave koordinatorju LTO Bovec (Darjo Berra) predhodni večer v času med 17:00 in 19:00 uro na GSM (sms): 051 678 191.

V primeru, da bo cesta do Selle Nevee neprevozna ali smučišče ne bo odprto, bo ski bus vozil na Trbiž. Velja isti urnik. Za smučarske karte na Trbižu smučarji poskrbijo sami.

·  Režim obratovanja ski busa:

o  ski bus po Bovcu je brezplačen za vse, tekoči vozni red bo sproti objavljen na portalu Sončnega Kanina in Turizma Dolina Soče;

o  prevozi na italijansko stran so v skladu z dogovori s ponudniki in smernicami občine Bovec namenjeni samo gostom ponudnikov, ki so s Sončnim Kaninom podpisali dogovor o sodelovanju. 

o  informacija o morebitnem neobratovanju Kanina bo glede na napovedi praviloma objavljena dan prej ali v jutranjih urah do 8:45 na portalu Sončnega Kanina www.kanin.si;

o  če pride do odločitve o zaprtju Kanina v jutranjih urah bo za obveščanje prevoznika in obiskovalcev poskrbela zaposlena na blagajni Sončnega Kanina, NAJKASNEJE DO 9:00 na dan obratovanja. Telefon 05/ 917 93 01 od 7:45h naprej;

o  v kolikor je cesta čez Predel ali pa v Sello Neveo neprevozna in ogroža varnost potnikov in voznika, se transfer odpove glede na odločitev prevoznika